0

aplikacje

id #1859939 07.04.2021

Księgowa/y

1 PLN
znalezione na www.jobs.pl
Pokaż kontakty z pracodawcą
pl jobs
2021-06-04

Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. jest firmą z duńskim kapitałem, zatrudniającą ok. 900 pracowników,

produkującą i eksportującą meble tapicerowane.

Dostarczamy fotele, sofy i łóżka do Danii, Szwecji, Norwegii, Niemiec, Holandii, Francji, USA i innych krajów.

W związku z dynamicznym rozwojem firma zatrudni na stanowisko

Księgowa/y Miejsce pracy: Wysoczka k. Piły (wielkopolskie)
Numer referencyjny: K/3/2021/jobs.pl Zakres obowiązków:
  • Kontrola pod względem formalnym, merytorycznym i rachunkowym  dokumentów księgowych oraz ich ujęcie w księgach rachunkowych:
  • krajowy zakup materiałów i towarów, kompletowanie dokumentów PZ, WZ, FV,
  • WNT,
  • zakup usług unijnych,
  • import usług,
    • Weryfikacja i księgowanie faktur kosztowych krajowych (faktury transportowe, inne usługowe, zakupy drobnych materiałów),
    • Odpowiedzialność za elektroniczną wymianę faktur z kontrahentami,
    • Weryfikacja faktur pod względem formalnym i rachunkowym,
    • Rozliczanie kierowców firmowej floty ciężarówek z dokonanych transakcji kartami za granicą (karty UTA oraz bankowe karty płatnicze),
    • Wsparcie przy księgowaniu faktur materiałowych importowych spoza UE (Ukraina, Indie),
    • Prowadzenie podręcznej kasy zakładowej,
    • Rozliczanie podróży służbowych pracowników spółki,
    • Księgowanie wyciągów bankowych na rzecz handlowej spółki holdingowej (płatności masowe przez agregatory płatności od sieci sklepów z Europy Zachodniej oraz Skandynawii),
    • Bieżące poszerzanie wiedzy poprzez szkolenia i kursy zawodowe,
    • Bycie ważną częścią zespołu Księgowych, wspieranie i wzajemne uczenie się od siebie.
    Wymagania:
    • Wykształcenie średnie lub wyższe,
    • Minimum 5 letnie doświadczenie w pracy w księgowości, idealnie w firmie produkcyjnej
    • Podstawowa znajomość prawa podatkowego oraz Ustawy o Rachunkowości,
    • Znajomość programów klasy ERP (atutem będzie doświadczenie z systemem MS Dynamics AX),
    • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Outlook),
    • Samodzielność, dokładność i pełne zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
    • Gotowość do pracy pod presją czasu,
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
    • Sprawna organizacja swojej pracy i odpowiedzialność za terminową realizację,
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
    Oferujemy:
    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w rentownym i bardzo dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie międzynarodowym,
    • Pracę w młodym zespole i przyjaznej atmosferze,
    • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i zaangażowania,
    • Szkolenia techniczne i możliwość rozwoju,
    • Niezbędne narzędzia pracy.

    Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV poprzez '' Aplikuj teraz ''  w tytule maila proszę podać

    K/3/2021. Nazwa załączonego pliku CV to format: CV nazwisko imię

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    • Proszę, napisz wiadomość.
    • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
    • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
    • lub Odwołanie