0

aplikacje

id #1859933 07.04.2021

Monter wentylacji

1 PLN
znalezione na www.jobs.pl
Pokaż kontakty z pracodawcą
pl jobs
2021-05-29

Starotec GmbH Erfurt to niemiecka firma z wieloletnim, 23-letnim doświadczeniem. W zakresie budowy urządzeń i obsługi technicznej budynków jesteśmy od roku 1998 jednym z najbardziej znaczących pracodawców w sektorze usług personalnych.

Posiadamy: Erlaubnis zur Arbeitsüberlassung Arbeitsamt Düsseldorf vom 05.12.1998 - nieograniczony czasowo.

Nasze doświadczenie, jako firma montażowa, pracująca na terenie całych Niemiec, jak również zaufanie zdobyte u naszych klientów są solidnymi podstawami do długoterminowego i produktywnego zatrudnienia naszych pracowników.

Miejsce pracy: Monachium (Niemcy), Stuttgart (Niemcy)

Numer referencyjny: 2021-10-St/jobs.pl

Opis stanowiska:
  •  montaz systemów wentylacyjnych w budynkach przemylowych i gospodarczych
Wymagania:
  • Warunkiem koniecznym jest znajomość j.niemieckiego co najmniej na poziomie A2.
  • doświadczenia zawodowego,
  • znajomości różnych metod pracy i planow montażowych,,
  • umiejętności w pracy w niemieckich firmach,
  • zdolności do pracy na wysokości,
  • mobilności.
Oferujemy:
  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • zarobki miesięczne ok. 2.500 euro netto
  • urlop do 30 dni, dodatki bożonarodzeniowe i urlopowe,
  • dodatki za nadgodziny oraz za pracę w niedziele i święta,
  • punktualne wypłaty i cotygodniowe zaliczki rozumieją się same przez się,
  • organizację kwater (pokoje 1-osobowe),
  • pomoc w uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej,
  • rekrutera/koordynatora mówiącego po polsku i niemiecku.
Wymagane dokumenty
  • aktualne CV,
  • pomoc kopie posiadanych certyfikatów lub uprawnień dodatkowych.

Dokumenty prosimy dostarczyc droga mailowa.

Informacji telefonicznie udziela:

Krzysztof Kürschner
Rekruter

Firma Starotec GmbH, Löberwallgraben 12, D - 99096 Erfurt
Tel. 0049 361 3011418

Ogłoszenie dotyczy zarówno kobiet, mężczyzn oraz div., jednakże dla ułatwienia stosujemy rodzaj męski.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

MONTER FASAD - ETERNIT 1 zł
CIEŚLA BUDOWLANY 1 zł
Elektryk Zakładowy 1 zł
MONTER IZOLACJI BUDOWLANYCH 1 zł
Najnowsze ogłoszenia od Starotec GmbH