0

aplikacje

id #1859931 07.04.2021

Manager ds. Obsługi Klienta. Lider Projektu

1 PLN
znalezione na www.jobs.pl
Pokaż kontakty z pracodawcą
pl jobs
2021-06-04

i360 Sp. z o.o. specjalizuje się w opracowywaniu i kompleksowej realizacji, dostosowanych do potrzeb Klientów biznesowych, programów wspierających sprzedaż i budujących lojalność konsumentów i pośredników handlowych - tj. w programów motywacyjnych B2B, lojalnościowych B2C oraz programów typu reward&recognition B2B2C.

SZUKASZ NOWYCH WYZWAŃ? POSTAW NA SUKCES WŁAŚNIE Z NAMI!

Miejsce pracy: Białystok (podlaskie)

Numer referencyjny: jobs.pl

Opis stanowiska:
  • Planowanie, przygotowywanie i wdrażanie działań lojalnościowych oraz promocji sprzedaży
  • Monitorowanie projektów i aktywności promocyjnych ze szczególną dbałością o szczegóły
  • Bieżąca obsługa prowadzonych akcji z zachowaniem ustalonych terminów
  • Przygotowywanie prezentacji, kosztorysów, harmonogramów i dokumentacji związanej z prowadzonymi projektami
  • Ścisła współpraca z działem graficznym, IT, zakupów oraz działem prawnym i księgowym
  • Nawiązywanie i rozwój relacji z klientami oparte na profesjonalizmie, zaufaniu i wiarygodności
  • Odpowiedzialność za budżety prowadzonych projektów
Wymagania:
  • Szukamy entuzjastycznych ludzi sukcesu, którzy są w stanie udokumentować swoje osiągnięcia zawodowe
  • Bardzo dobra praktyczna umiejętność obsługi pakietu MS Office (MS Excel i Power Point)
  • Umiejętność i doświadczenie w prowadzeniu kompleksowych projektów marketingowych
  • Samodzielność i decyzyjność
  • Umiejętności analityczne, myślenia koncepcyjnego oraz rozwiązywania problemów
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Skrupulatność i dokładność
  • Komunikatywność.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w modelu B2B
  • Przeszkolenie i wprowadzenie w specyfikę pracy, branży i rynku
  • Inspirującą pracę w zgranym zespole
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Kontroler/ka Jakości 1 zł
Inżynier procesu 1 zł
Inżynier Automatyk 1 zł
Inżynier Budowy 1 zł
Najnowsze ogłoszenia od i360 Sp. z o.o.