0

aplikacje

id #1859909 07.04.2021

POSZUKIWANY do pracy od zaraz - od najbliższego poniedziałku

1 PLN
znalezione na www.jobs.pl
Pokaż kontakty z pracodawcą
pl jobs
2021-06-02
POSZUKIWANY do pracy od zaraz - od najbliższego poniedziałku #AI/DG/2021   kto?  KIEROWCA ZAWODOWY kat. C+E gdzie?  NIEMCY, OKOLICE STUTTGARTU Praca kierowca ce Niemcy, BDF, jazda w dzień, 2400€ netto

Miejsce pracy: Stuttgart (Niemcy)

Numer referencyjny: AI/DG/2021/jobs.pl

Wymiar pracy: Pełny etat

Wymagane wykształcenie: zawodowe

Opis stanowiska:

Czego wymagamy?

DOŚWIADCZENIE: pojazdy kat C+E - minimum 2 lata, 6 miesięcy na BDF

UPRAWNIENIA: prawo jazdy kat. C+E z kodem 95 + karta kierowcy

ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA: polski, podstawowy niemiecki do kontaktu z klientami

DYSPOZYCYJNOŚĆ: od zaraz

Co gwarantujemy?

- zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie transportowej

- pracę od poniedziałku do piątku

- ruch krajowy dalekobieżny po Niemczech

- wynagrodzenie - około 2400 Euro NETTO

- pracę z BDF - jazda tylko w dzień

- 24 dni urlopu

- zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy = umowa o pracę, ubezpieczenie społeczne, możliwość zdobycia niemieckiej emerytury, płaca ustalona na warunkach niemieckich, dodatki socjalne np. Kindergeld

- darmową pomoc w tłumaczeniu dokumentów i załatwianiu formalności związanych z zatrudnieniem

- zdalną pomoc i opiekę polskojęzycznego koordynatora przez cały czas trwania zatrudnienia

Zainteresowany? Aplikuj!    Tel. 500 700 104 Facebook:https://www.facebook.com/jobservicewroclaw
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie