0

aplikacje

id #1859888 07.04.2021

Pracownik szklarni - bluszcz

1 PLN
znalezione na www.jobs.pl
Pokaż kontakty z pracodawcą
pl jobs
2021-06-05

Flexcraft Polska Sp. z o.o. jest Międzynarodową Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego Wpis do KRAZ nr 273.

Na polskim rynku działamy już ponad 13 lat. Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy na terenie Holandii i Polski. Pomagamy również w odzyskaniu podatku zapłaconego na terenie wielu krajów Europy.

Numer referencyjny: bluszcz/jobs.pl

Miejsce pracy: Norden (Holandia), Ter Aar (Holandia)

Opis stanowiska:
  • Praca w szklarni przy uprawie bluszczu - od zaraz.
  • Minimalny okres zatrudnienia - 13 tygodni - możliwość dłuższej współpracy.
Zakres obowiązków:
  • nawijanie pędów na drucik
  • sadzenie
  • pielęgnacja roślin
  • pakowanie w folie ozdobne
  • ogólne prace szklarniowe

Możliwość zatrudnienia koleżanek, znajomych.

Wymagania:
  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • chęci do pracy, zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • mile widziane osoby z prawem jazdy kat. b
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
Oferujemy:
  • stawkę godzinową 10,24 euro brutto
  • umowę wraz z ubezpieczeniem
  • zakwaterowanie i dojazdy do pracy
  • umowę o pracę tymczasową na długi okres (minimum 3 miesiące)
  • dodatki wakacyjne, urlopowe

Jeśli jesteś zainteresowany, zarejestruj się już teraz na naszej stronie, a na pewno nasi rekruterzy skontaktują się z Tobą i przedstawią szczegóły.

www.flexcraft.pl

info@flexcraft.pl

Informacji udzielamy telefonicznie, mailowo, zapraszamy również do naszego biura

Flexcraft Polska
ul. Nowowiejska 3/7B
82-300 Elbląg
+48 504 094 574

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Najnowsze ogłoszenia od Flexcraft Polska Sp. z o.o.