0

aplikacje

id #1859887 07.04.2021

Pracownik magazynowy w Holandii - również dla par

1 PLN
znalezione na www.jobs.pl
Pokaż kontakty z pracodawcą
pl jobs
2021-05-29

Flexcraft jest Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (KRAZ 273).

Poszukujesz dobrze płatnej pracy? Chcesz wyjechać z partnerem/partnerką lub znajomymi? Z nami na pewno ją znajdziesz!!!

Nie masz doświadczenia? Wszystkiego nauczysz się od podstaw!!!

Jeśli interesuje Cię zatrudnienie w zakładach mięsnych, ogrodnictwie, na magazynach czy na hali produkcyjnej, aplikuj już teraz!!!

Zadzwoń do nas, a chętnie opowiemy Ci o pracy i warunkach życia w Holandii.

Numer referencyjny: Praca w magazynach - Holandia, DOBRE ZAROBKI !!!/jobs.pl

Miejsce pracy: Alkmaar (Holandia)

Opis stanowiska:
  • prace magazynowe  na różnych działach np. z owocami i warzywami, z mięsem, z nabiałem.
  • pakowanie i realizacja zamówień,
  • możliwość pracy ze skanerem.
Wymagania:
  • znajomość języka angielskiego,
  • chęci do podjęcia zatrudnienia na minimum 3 miesiące
  • mile widziane doświadczenie w pracy na tym samym lub podobnym stanowisku,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • możliwość zakwaterowania,
  • pomoc w organizacji transportu do Holandii,
  • stabilność zatrudnienia,
  • pracę tymczasową na umowie z możliwością jej późniejszego przedłużenia,
  • wszystkie dodatki z tytułu pracy w nadgodzinach, pracy w soboty, niedziele czy święta również naliczane są zgodnie z prawem holenderskim,
  • wynagrodzenie płatne co tydzień na konto bankowe,
  • stały kontakt z koordynatorami.

Jeśli jesteś zainteresowany, zarejestruj się już teraz na naszej stronie, a na pewno nasi rekruterzy skontaktują się z Tobą i przedstawią szczegóły.

www.flexcraft.pl

Zapraszamy do kontaktu

Flexcraft Elbląg

82-300, ul. Nowowiejska 3/7B
55 239 62 65

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Najnowsze ogłoszenia od Flexcraft Polska Sp. z o.o.