0

aplikacje

id #1859886 07.04.2021

Młodszy architekt m / f / d

1 PLN
znalezione na www.jobs.pl
Pokaż kontakty z pracodawcą
pl jobs
2021-06-02

Dla naszego klienta, średniej wielkości firmy budowlanej w okolicy  Neustadt an der Aisch / Bawaria,
szukamy młodszego architekta, który zajmie się projektami budowlanymi pod klucz.

Miejsce pracy: Neustadt an der Aisch (Niemcy)

Numer referencyjny: jobs.pl

Wymagane wykształcenie: wyższe

Opis pracy:

Na pierwszym etapie będziesz odpowiedzialny, w ścisłej współpracy z kierownictwem i działem planowania, za nadzór nad projektami budowlanymi pod klucz na miejscu.

  Twoje zadania na miejscu obejmują:
  • Udział w koordynacji planowania
  • Udział w koordynacji procesu budowlanego
  • Kontrola kosztów, harmonogramu i jakości
  • Osoba kontaktowa dla pracowników na miejscu

W drugim kroku będziesz stopniowo przejmował również zadania w obszarze komercyjnym:
  • Planowanie wstępne z kosztorysem
  • Projekt planu, w tym kalkulacja kosztów
  • Planowanie zatwierdzeń
  • Planowanie wdrożenia
  • Nadzór budowlany - nadzór budowlany i dokumentacja

W dłuższej perspektywie odpowiadasz za pełną obsługę projektów budowlanych pod klucz - od przygotowania oferty, planowania nieruchomości po przekazanie jej klientowi.

Wymagania dla kandydatów:
  • Ukończone studia na kierunku architektura
  • Mile widziani są kandydaci z niewielkim doświadczeniem zawodowym lub bez doświadczenia
  • Obsługa programów CAD AutoCAD, ArchiCAD
  • Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność pracy w zespole i silne umiejętności komunikacyjne

Nasz klient oferuje:

Nasi klienci oferują pracę w młodym i zaangażowanym zespole, współpracę i wynagrodzenie oparte na wynikach. Stosunek pracy ma charakter nieokreślony, długotrwały i daje możliwość rozwoju zawodowego.

Dodatkowo:

Chętnie pomożemy w znalezieniu odpowiedniego zakwaterowania blisko miejsca pracy i załatwimy wszystkie niezbędne formalności w Niemczech.

Z niecierpliwością czekamy na Twoje dokumenty aplikacyjne, zawierające Twoje oczekiwania wobec wynagrodzenia. Praca od zaraz.

Proszę złożyć pisemne podanie z pełnym życiorysem i posiadanymi certyfikatami za pomocą APLIKUJ TERAZ

Niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem Michael Hüser 0049- (0) 173-976 56 37

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Inżynier Elektryk - Projektant 1 zł
Główny Projektant Mostowy 1 zł
Projektant branży budowlanej 1 zł
Projektant orurowania 1 zł