0

aplikacje

id #1859885 07.04.2021

Elektronik samochodowy m / f / d

1 PLN
znalezione na www.jobs.pl
Pokaż kontakty z pracodawcą
pl jobs
2021-05-29

Dla naszego klienta, dużej firmy autobusowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Feuchtwangen (Niemcy)

Numer referencyjny: jobs.pl

Wymagane wykształcenie: zawodowe

Opis:

Naszym klientem jest duża firma autobusowa posiadająca około 80 bardzo nowoczesnych autobusów SETRA - autokarów i autobusów do regularnych przewozów. Firma ma dwie lokalizacje: 91555 Feuchtwangen i 91541 Rothenburg ob der Tauber. Niezbędne przejazdy między dwoma lokalizacjami odbywają się samochodem służbowym. W razie potrzeby i na życzenie nasz klient może również zaoferować 1-2 tygodniowe seminarium w SETRA w Neu-Ulm, acelem przygotowania do pracy.

Zadania:
  • Serwis pojazdów
  • Prace konserwacyjne i naprawcze
  • Stosowanie nowoczesnego sprzętu diagnostycznego
  Wymagania dla kandydatów:
  • Szkolenie na technika mechatronika, najlepiej ze szczególnym uwzględnieniem elektroniki samochodowej
  • Pożądane jest doświadczenie w naprawach pojazdów użytkowych
  • Znajomość języka niemieckiego
  • Prawo jazdy klasy B.
  • Gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych
Wynagrodzenie:
  • Wynagrodzenie początkowe: 15,00 € za godzinę / brutto, jeśli masz odpowiednie doświadczenie zawodowe, to jest wynagrodzenie początkowe również do negocjacji.
  • Regularne godziny pracy w miesiącu: 173 godziny
  • Przeciętne miesięczne wynagrodzenie ze stawką godzinową w wysokości 15,00 € na początku: 2600 € / brutto
  • Miesięczne zarobki netto w trzeciej grupie podatkowej (żonaci): 2000 € netto
  • Miesięczne zarobki netto w pierwszej podatkowej (osoby niezamężne): 1750 € netto

Niezbędne dokumenty dotyczące trzeciej klasy podatkowej otrzymasz w swoim języku ojczystym oraz w języku niemieckim przed podróżą do Niemiec od Hüser European Recruiting UG. Następnie prześlemy te dokumenty do właściwego urzędu skarbowego po Twoim przybyciu.

Możesz również ubiegać się o zasiłek rodzinny na swoje dzieci w Niemczech (nawet jeśli Twoje dzieci nadal mieszkają w Twoim kraju). Obecnie wynosi ona 190 euro na dziecko miesięcznie (minus kwota zasiłku rodzinnego, który otrzymujesz w swoim kraju).

Inne:

  • Chęć podwiezienia samochodu służbowego do 2 siedziby firmy (odległość ok. 30 min m do siedziby firmy)
  • Na życzenie chętnie pomożemy w znalezieniu zakwaterowania i innych rzeczy  niezbędne formalności (np .: rejestracja w Niemczech, otwarcie niemieckiego konta itp)
  • Podróż własnym samochodem jest zaletą przy poszukiwaniu noclegu

Prosimy o przesłanie aplikacji (pełny życiorys, zaświadczenie o odbyciu szkolenia) za pomocą APLIKUJ TERAZ

Wrócimy do Ciebie tak szybko, jak to możliwe

W razie pytań zawsze jestem do dyspozycji pod numerem telefonu: 0049 - 173 - 976 56 37

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie