0

aplikacje

id #1859884 07.04.2021

Dozorca/ Sprzątaczka m / k / d

1 PLN
znalezione na www.jobs.pl
Pokaż kontakty z pracodawcą
pl jobs
2021-06-02

Dla naszego klienta, szukamy osób do pracy od 1 kwietnia 2021

Miejsce pracy: Erlangen (Niemcy)

Numer referencyjny: jobs.pl

Zadania:

  • prace ogrodnicze wszelkiego rodzaju
  • prace porządkowe
  • inne czynności dozorcy
  • praca w zakładach przemysłowych,handlowych, gastronomii oraz w gospodarstwach domowych

Wymagania:

  • Prawo jazdy klasy B (obowiązkowe w przypadku jazdy do klientów)
  • Znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie jest pożądane, ale nie wymagane
Wynagrodzenie:
  • Początkowe zarobki brutto 13,05 € / godz dla kandydatów z wykształceniem zawodowym w zawodzie (na przykład: ogrodnik, malarz, elektryk) lub przyuczenie do sprzątania budynków lub kilkuletnie doświadczenie w jednej z dziedzin
  • Początkowe zarobki brutto 11,11 € / godz dla kandydatów - pomocników - bez przeszkolenia lub doświadczenia w tej dziedzinie
  • Średni miesięczny czas pracy 170 godzin (bez nadgodzin)
  • Średnie miesięczne zarobki brutto = 2220 € ze szkoleniem lub doświadczeniem
  • Średnie miesięczne zarobki brutto = 1900 euro bez szkolenia
Dodatkowo:
  • zróżnicowane miejsce pracy
  • zatrudnienie całoroczne
  • 30 dni urlopu w roku
  • gruntowne wprowadzenie, a także możliwości dalszego szkolenia i pracy z najnowszą technologią
  • praca w nowoczesnym obiekcie
  • korzyści wykraczające poza układ zbiorowy pracy: świadczenia na budowę kapitału, zakładowe programy emerytalne i atrakcyjny system premiowy

Inne:

Wsparcie w kontaktach z władzami, aplikacjami i poszukiwaniu zakwaterowania ze strony Hüser European Recruiting. Chętnie pomożemy również w przypadku łączenia rodzin w Niemczech

Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą APLIKUJ TERAZ

W razie pytań jestem do dyspozycji pod numerem telefonu

 0049- (0) 173 976 56 37 w dowolnym momencie

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie