0

aplikacje

id #1859883 07.04.2021

Kierowca autobusu m / f / d w komunikacji miejskiej w Bawarii

1 PLN
znalezione na www.jobs.pl
Pokaż kontakty z pracodawcą
pl jobs
2021-06-02

Dla naszych klientów, dużej firmy autobusowej w 91555 Feuchtwangen / Bawaria, szukamy kilku kierowców autobusów m / f / d do stałej współpracy

Miejsce pracy: Feuchtwangen (Niemcy), Rothenburg ob der Tauber (Niemcy)

Numer referencyjny: jobs.pl

Wymagane wykształcenie: zawodowe

Opis stanowiska:

Zadanie:

  • Transport pasażerów i sprzedaż biletów na obszarze Feuchtwangen i Rothenburg ob der Tauber

Lokalizacje:

  • 91555 Feuchtwangen
  • 91533 Rothenburg ob der Tauber

Warunki płacowe (brutto):

  • Stawka godzinowa: 13,00 € brutto (na przykład od 6:00 do 14:00)
  • Stawka godzinowa: 14,00 € brutto  (na przykład od 6:00 do 10:00, a następnie od 14:00 do 18:00)

Czas pracy średnio 175 godzin miesięcznie

  • Miesięczne wynagrodzenie brutto (przy 13 € stawce godzinowej) bez nadgodzin i innych dopłat co najmniej = 2275 € brutto
  • Miesięczne wynagrodzenie brutto (przy stawce godzinowej 14 €) bez nadgodzin i innych dopłat min. = 2450 € brutto

Zarobki netto bez dodatkowej pracy i dopłat w wysokości 14 € wynagrodzenia godzinowego brutto:

  • Grupa podatkowa 3 (żonaty) = 1900 € netto + dopłaty
  • Grupa podatkowa 1 (osoba stanu wolnego) = 1700 € netto + dopłaty

Dopłaty

  • Praca wakacyjna = 50% stawki godzinowej netto
  • Praca w niedziele = 25% stawki godzinowej netto
  • Praca w porze nocnej = 25% stawki godzinowej netto
Wymagania dla kandydatów:
  • Prawo jazdy klasy D.
  • Numer kodu 95
  • Cyfrowe karty kierowców
  • Znajomość języka niemieckiego od A2 + (lepsza B1) - znajomość umożliwiająca swobodną komunikacje z pasażerami

Inne:
  • Wsparcie w kontaktach z urzędami, aplikacjami, otwarciem rachunków bankowych i poszukiwaniem mieszkania od naszych klientów oraz od Hüser European Recruiting UG. Za zakwaterowanie w Niemczech trzeba się obecnie liczyć z kosztami od 400 do 500 euro.
  • Chętnie pomożemy również w przypadku przeprowadzki Twojej rodziny do Niemiec.
  • W razie pytań telefonicznie jestem do dyspozycji o każdej porze pod numerem 49-173 976 56 37
  • Niezbędne dokumenty dotyczące klasy podatkowej otrzymasz w swoim języku ojczystym oraz w języku niemieckim przed podróżą do Niemiec od Hüser European Recruiting UG. Następnie prześlemy te dokumenty do właściwego urzędu skarbowego po Twoim przybyciu.
    Możesz również ubiegać się o zasiłek rodzinny na swoje dzieci w Niemczech (nawet jeśli Twoje dzieci nadal mieszkają w Twoim kraju). Obecnie wynosi ona 190 EUR na dziecko miesięcznie (minus kwota zasiłku na dziecko, którą otrzymujesz w swoim kraju).

Prosimy aplikować poprzez APLIKUJ TERAZ

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie