0

aplikacje

id #1859882 07.04.2021

Brygadzista w budownictwie m / k / d

1 PLN
znalezione na www.jobs.pl
Pokaż kontakty z pracodawcą
pl jobs
2021-06-05

Dla naszego klienta, średniej wielkości firmy budowlanej w okolicy Neustadt an der Aisch (Bawaria),
poszukujemy wyszkolonego brygadzisty na budowie

Miejsce pracy: Neustadt an der Aisch (Niemcy)

Numer referencyjny: jobs.pl

Wymagane wykształcenie: średnie

Nasz klient to regionalna, specjalistyczna firma handlowa, która od lat cieszy się zaufaniem klientów i jest cenionym partnerem budowniczych i architektów. Jako firma budowlana koncentruje się na budownictwie, renowacji i budownictwie przemysłowym. Ale wykonuje również prace z zakresu inżynierii lądowej i melioracji.

Wymagania dla kandydatów:
  • Egzamin na brygadzistę i zatrudnienie jako brygadzista lub przegrupowanie
  • Zatrudnienie jako brygadzista lub przegrupowanie bez egzaminu na brygadzistę
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację z pracownikami

Zadania / czynności:

Instruktaż podległych specjalistów i asystentów na budowie

  • Udział w planowaniu, ustanowieniu i zamknięciu placu budowy
  • Monitorowanie procesu pracy
  • Przestrzeganie harmonogramu pracy i czasu
  • Przestrzeganie wytycznych bezpieczeństwa pracy
  • Kontrola jakości i usuwanie usterek

Wynagrodzenie:

Regularny czas pracy 173 godziny miesięcznie / nadgodziny możliwe w dowolnym momencie

Stawka godzinowa brutto = grupa płac 5 według BRTV 22,10 €,

miesięczne wynagrodzenie brutto = 3820 EUR

Płace netto:

  • klasa podatkowa 1 (osoba niezamężna) = 2400 EUR
  •  klasa podatkowa 3 (żonaty) = 2700 EUR

Inne:

Jeśli chcesz, z przyjemnością pomożemy w znalezieniu zakwaterowania i innych niezbędnych formalnościach w Niemczech (klasa podatkowa, konto bankowe, rejestracja)

Prosimy o przesłanie pisemnego wniosku wraz z pełnym życiorysem i posiadanymi certyfikatami na APLIKUJ TERAZ

W takim przypadku niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy. Jeśli masz jakieś pytania, zadzwoń do mnie pod numer 0049- (0) 173-976 56 37

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie