0

aplikacje

id #1859880 07.04.2021

Pedagog

1 PLN
znalezione na www.jobs.pl
Pokaż kontakty z pracodawcą
pl jobs
2021-06-04

STOWARZYSZENIE SOS WIOSKI DZIECIĘCE W POLSCE

Nasza Organizacja od 35 lat niesie pomoc dzieciom pozbawionym opieki rodzicielskiej oraz zagrożonym jej utratą. W swojej pracy kierujemy się Polityką Ochrony Dziecka. Prowadzimy SOS Wioski Dziecięce, gdzie dzieci znajdują troskliwy dom, rodzinną opiekę i bezwarunkowe wsparcie. W ramach Programu 'SOS Rodzinie' rozwijamy działania profilaktyczne.

Obecnie poszukujemy osobę na stanowisko:

Pedagog

Miejsce pracy: Siedlce (mazowieckie)

Numer referencyjny: PED/SIED/jobs.pl

Rekrutacja online

  Główne zadania pedagoga:
  • Diagnoza i terapia pedagogiczna
  • Organizacja i prowadzenie zajęć profilaktycznych, ogólnorozwojowych, zapewnianie pomocy w nauce szkolnej
  • Dostosowywanie metod i form pracy do możliwości i potrzeb podopiecznych
  • Udzielanie wsparcia Wychowawcom SOS
  • Współpraca z psychologiem, pracownikiem socjalnym, pedagogami, innymi specjalistami
  • Udział w tworzeniu i realizacji Planu Pomocy Dziecku
  • Prowadzenie dokumentacji pracy pedagogicznej z dziećmi
  • Ukończone studia magisterskie na kierunku pedagogika lub pedagogika specjalna
  • Doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i/lub rodzinami
  • Uprawnienia do prowadzenia terapii pedagogicznej
  • Umiejętność organizacji pracy własnej, współpracy w zespole, komunikatywność
Wybranemu Kandydatowi oferujemy:
  • Umowę o pracę (zastępstwo)
  • Szkolenia i superwizje
  • Pakiet socjalny w ramach ZFŚS
  • Możliwość nauki/ doskonalenia języka angielskiego/ niemieckiego
  • Możliwość dofinansowania do prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
  • Dzień wolny z okazji urodzin

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV do dnia 05.04.2021 poprzez Aplikuj teraz

Więcej o naszej organizacji znajdziesz na stronie wioskisos.org

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie