0

aplikacje

id #1859866 07.04.2021

Monter wentylacji

1 PLN
znalezione na www.jobs.pl
Pokaż kontakty z pracodawcą
pl jobs
2021-06-02
Agencja Accent to ekspert w rekrutacji pracowników w belgijskich firmach na umowy długoterminowe. Mamy najrozleglejszą sieć biur w Belgii, która liczy 300 placówek. Codziennie więcej niż 1000 zaangażowanych konsultantów, pomaga znaleźć zatrudnienie dla ponad 18 000 osób. Co odróżnia Accent od innych agencji pracy? Agencja może pochwalić się dynamiczną kulturą organizacyjną, nastawioną na ciągły rozwój, nie zapominając przy tym, że każdy pracownik jest częścią zespołu, przez co przyczynia się do końcowego sukcesu organizacji. Już 17. rok z rzędu, agencję uhonorowano tytułem Najlepszego Pracodawcy w Belgii. To, co nas wyróżnia, to biura wyspecjalizowane w swoim sektorze. Przykładami naszych specjalizacji jest: budownictwo, handel detaliczny, transport, logistyka, zawody techniczne… W skrócie, każdy z pracowników Accent ma za zadanie poznać swoją specjalizację na wskroś, by móc dzięki temu dokonać możliwe najlepszego dopasowania między kandydatem, a klientem. Monter wentylacji Miejsce pracy: gent (Belgia)
Numer referencyjny: jobs.pl Opis stanowiska:
  • Pomoc w motazu kanalow wentylacyjnych w budynkach mieszkalnych oraz w budynkach uzytecznosci publicznej.
  • Wraz ze zdobytym doswiadczeniem, wykonywanie samodzielnych zadan w zakresie montazu wentylacji.
  • Zaladunkek i rozladunek.
  • Prace dodatkowe  - aby miejsce pracy zawsze wygladalo schludnie i estetycznie
Wymagania:
  • Pierwszego doswiadczenia w montazu wentylacji (min. 1 rok).
  • Solidnej motywacji do poszerzania swoich umiejetnosci w tym zakresie.
  • Punktualnosci  - rozpoczecie pracy we wczesnych godzinach porannych.
  • Prawa jazdy b
  • Znajomosc jezyka obcego jest mile widziana, ale nie jest wymagana
Oferujemy:
  • Prace w duzej i solidnej firmie z wieloletnim doswiadczeniem na rynku, ktora bardzo dba o pracownikow.
  • Mozliwosc poszerzenia posiadanych umiejetnosci, dzieki pracy z doswiadczonym kolega.
  • Opieke polskojezycznego konsultanta we wszelkich sprawach administrayjnych.
  • Zarobki wedlug stawek sektora budowlanego oraz dodatki.

accentjobs.pl
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie