0

aplikacje

id #1859865 07.04.2021

Cieśla szalunkowy

1 PLN
znalezione na www.jobs.pl
Pokaż kontakty z pracodawcą
pl jobs
2021-06-05
Agencja Accent to ekspert w rekrutacji pracowników w belgijskich firmach na umowy długoterminowe. Mamy najrozleglejszą sieć biur w Belgii, która liczy 300 placówek. Codziennie więcej niż 1000 zaangażowanych konsultantów, pomaga znaleźć zatrudnienie dla ponad 18 000 osób. Co odróżnia Accent od innych agencji pracy? Agencja może pochwalić się dynamiczną kulturą organizacyjną, nastawioną na ciągły rozwój, nie zapominając przy tym, że każdy pracownik jest częścią zespołu, przez co przyczynia się do końcowego sukcesu organizacji. Już 17. rok z rzędu, agencję uhonorowano tytułem Najlepszego Pracodawcy w Belgii. To, co nas wyróżnia, to biura wyspecjalizowane w swoim sektorze. Przykładami naszych specjalizacji jest: budownictwo, handel detaliczny, transport, logistyka, zawody techniczne… W skrócie, każdy z pracowników Accent ma za zadanie poznać swoją specjalizację na wskroś, by móc dzięki temu dokonać możliwe najlepszego dopasowania między kandydatem, a klientem. Cieśla szalunkowy Miejsce pracy: gandawa (Belgia)
Numer referencyjny: jobs.pl Opis stanowiska:

Poszukujemy grupy doświadczonych cieśli szalunkowych/ betoniarzy

  • Wykonywanie szalunków tradycyjnych i systemowych
  • Montaż zbrojenia do betonu
  • Montaż i naprawa elementów prefabrykowanych (beton)
  • Formowanie, wypełnianie i demontaż elementów betonowych
  • Montaż i przygotowanie fundamentów i studni budowlanych
  • Szalowanie stropów, stawianie belek/słupów nośnych
  • Czytanie planów
Wymagania:
  • Doświadczenia w pracy przy szalunkach systemowych
  • Doświadczenia w pracy z betonem
  • Samodzielności w pracy
  • Umiejętności organizacyjnych
  • Co najmniej  podstawowej znajomości  języka  angielskiego lub francuskiego
  • Prawo jazdy
  • Własny samochód będzie dodatkowym ułatwieniem.
Oferujemy:
  • Po pozytywnym okresie próbnym oferujemy szansę na stały kontrakt
  • Stawka zależy od doświadczenia, według norm obowiązujących w Belgii
  • Wszystkie bonusy i bonusy zgodnie z przepisami obowiązującymi w Belgii (jak premia roczna, urlop,    dodatek rodzinny ...)
  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem w Belgii

accentjobs.pl
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Spawacz TIG w Baden-Württemberg 1 zł
Monter jachtów– Würzburg, Niemcy 1 zł
Monter wentylacji - Norwegia 1 zł