0

aplikacje

id #1859864 07.04.2021

Order picker w centrum dystrybucji - produkty spożywcze (również dla par)

1 PLN
znalezione na www.jobs.pl
Pokaż kontakty z pracodawcą
pl jobs
2021-06-05
Order picker w centrum dystrybucji - produkty spożywcze (również dla par) Numer referencyjny: jobs.pl
Miejsce pracy: Eindhoven (Holandia)

Praca w Holandii u jednego z naszych klientów na stanowisku komisjonera (order picker) w miejscowości Eindhoven. Firma specjalizuje się w dostarczaniu zamówień składanych przez klientów drogą internetową. Praca będzie odbywała się w systemie dwuzmianowym od 6:00 do 14:30 oraz od 14:30 do 23:00. Pracuje się także w weekendy.

Opis stanowiska:
  • zbieranie produktów spożywczych, w tym mrożonych, przy pomocy ręcznego skanera i elektrycznego wózka paletowego
  • kontrola jakości
  • pakowanie i sortowanie artykułów
Oferujemy:
  • atrakcyjną stawkę godzinową 12,27 Euro brutto (11,35 Euro brutto + dodatek ADV 0,92 Euro, podwyżka po 13 tygodniu pracy do 13,14 Euro brutto (w tym dodatek ADV), stawka uzależniona od wieku
  • dodatek wakacyjny 8,33% dochodów brutto i urlopowy 10,87 % dochodów brutto - naliczane do godz. podstawowych
  • stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
  • dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj. kontrakty, odcinki wypłat, Jaaropgaaf
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
  • sprawne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
  • opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
  • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski
  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek
Wymagania:
  • znajomość języka angielskiego w stopniu min. podstawowym
  • prawo jazdy kat. B mile widziane
  • dokładność i precyzja w wykonywaniu zadań
  • chęć w nawiązaniu dłuższej współpracy
  • motywacja i zaangażowanie do pracy
Aplikuj teraz Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie, przez E&A Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kołłątaja 3/1 w Opolu, dla potrzeb realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Jednocześnie potwierdzam, iż zostałem(am) poinformowany(a) o przysługującym mi prawie do żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych, cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. E&A to międzynarodowa agencja zatrudnienia z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie pośrednictwa pracy. Szukasz stabilnej i dobrze płatnej pracy w Holandii? Świetnie, jesteś we właściwym miejscu! Zaoferujemy Ci szereg kompleksowych usług począwszy od załatwienia wszelkich niezbędnych formalności, poprzez zorganizowanie transportu i zakwaterowania, aż po doradztwo i pomoc w okresie zatrudnienia. Sprawdź nasze oferty pracy i aplikuj na wybrane stanowisko, które najbardziej spełnia Twoje oczekiwania. Zapraszamy! E&A Agencja zatrudnienia (nr KRAZ 385) Opole tel. 77 451 38 60
Racibórz tel. 32 414 99 61
Radom tel. 48 377 73 00
Białystok tel. 85 733 91 80
Olesno tel. 34 350 41 65
Rzeszów tel. 17 787 61 40
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Najnowsze ogłoszenia od E&A Sp. z o.o.