0

aplikacje

id #1859862 07.04.2021

Pracownik produkcji- tworzenie bukietów kwiatowych

1 PLN
znalezione na www.jobs.pl
Pokaż kontakty z pracodawcą
pl jobs
2021-06-02

Miejsce pracy: Rotterdam (Holandia)

Numer referencyjny: NL/2020/08/12jobs.pl/jobs.pl

Wymiar pracy: Pełny etat, Praca czasowa

Opis stanowiska:
  • Szukasz pracy za granicą i jesteś dyspozycyjny na dłuższy okres czasu? Lubisz pracę przy kwiatach? Jeżeli tak, to ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!

  • Agencja Pracy Axidus (Kraz 8517) specjalizuje się w rekrutacji kandydatów na stanowiska produkcyjne. Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko pracownik produkcji- tworzenie bukietów kwiatowych.

  • Jako pracownik będziesz wykonywał/a proste prace związane z tworzeniem bukietów kwiatowych. Twoim zadaniem będzie odpowiednie dobranie kwiatów oraz dodatków i tworzenie bukietów na podstawie instrukcji, zgodnie z zamówieniem od klienta. Następnie wykonane przez Ciebie kompozycje zostaną przygotowane do wysyłki i sprzedawane w kilku holenderskich supermarketach i kwiaciarniach.

Stawka: od 10,24€/h

Extra płatne nadgodziny i weekendy! (odpowiednio 25% i 50%).

Elastyczny czas trwania umowy! Od 12 do 72 tygodni!

Oferujemy:
  • legalną pracę w Holandii od zaraz,

  • umowę o pracę na warunkach holenderskich,

  • zakwaterowanie w domkach, hotelach (wspólne dla par i grup znajomych),

  • transport z Polski do Holandii,

  • możliwość podjęcia dłuższej współpracy.

Oczekujemy:
  • dyspozycyjności do pracy na dłuższy okres czasu,

  • umiejętności pracy w zespole,

  • chęci i zaangażowania podczas wykonywania obowiązków,

  • doświadczenie w pracy z kwiatami będzie dodatkowym atutem!

Jak aplikować?
  • Użyj przycisku 'Aplikuj teraz' widocznego w ogłoszeniu i wyślij do nas swoje CV. Skontaktujemy się z Tobą od razu po otrzymaniu zgłoszenia.

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie