0

aplikacje

id #1859858 07.04.2021

Hydraulik / Monter instalacji sanitarnych, komunikatywny niemiecki i auto, Stuttgart zachodnie Niemc

1 PLN
znalezione na www.jobs.pl
Pokaż kontakty z pracodawcą
pl jobs
2021-06-04

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de/oferty.html, poszukuje na zlecenie niemieckiego pracodawcy z miasta Stuttgart: Hydraulików / Monterów instalacji sanitarnych. U każdego kandydata wymagana jest znajomość języka niemieckiego.

Hydraulik / Monter instalacji sanitarnych, komunikatywny niemiecki i auto, Stuttgart zachodnie Niemcy

Miejsce pracy: Stuttgart (Niemcy)

Numer referencyjny: Hydraulik komunikatywny niemiecki i auto, Stuttgart Niemcy/jobs.pl

Wymiar pracy: Pełny etat

Wymagane wykształcenie: zawodowe

Opis stanowiska:
  • Miejsce pracy: rejon miasta Stuttgart oraz różne miasta na terenie południowo zachodnich Niemiec (Bawaria i Badenia Wirtembergia)
  • Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
  • Umowa o pracę na okres stały z niemiecką agencją pracy tymczasowej (Zeitarbeit) z miasta Stuttgart
  • Praca jest w delegacji, czyli na tzw. montażu w różnych miastach na terenie południowo zachodnich Niemiec. Po zakończeniu budowy, nastąpi przekierowanie na następną budowę.
  • Czas pracy: od poniedziałku do piątku, miesięcznie + nadgodziny (Zeitkonto)
  • Główne zadania:
  • Instalacje grzewcze
  • Instalacje sanitarne
  • Spawanie autogenem 311
  • Biały montaż
Wymagania:
  • Wyuczony zawód o profilu hydraulika, montera instalacji sanitarnych, grzewczych i klimatyzacji lub wykształcenie pokrewne (świadectwo ukończenia szkoły, dyplom czeladnika lub mistrza)
  • 2-letnie doświadczenie zawodowe
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. B1)
  • Posiadanie własnego auta do dojazdów z mieszkania do pracy mile widziane, ale niekonieczne
Oferujemy:
  • Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
  • + 24 dni płatnego urlopu
  • + 25% do stawki godz. za nadgodziny
  • Stawka brutto: 14 do 15 euro / godz. (w zależności od kwalifikacji)
  • Dieta netto 6 do 8 euro / godz. (od 1050 do 1500 euro netto miesięcznie)
  • Zarobek miesięczny netto ok. 2700 bis 3250 euro + nadgodziny
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, ale opłacane przez pracownika od 400 do 550 euro / mies.

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w języku niemieckim na e-mail lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Austria, Klagenfurt 19.04.2021
Posadzkarz- Wiedeń 1 zł
Арматурщик (zbrojarz) 1 zł
Murarz - Norwegia 1 zł
Najnowsze ogłoszenia od Agencja Pracy PolFach