0

aplikacje

id #1859855 06.04.2021

Pracownik produkcji - Odlewnia żeliwa

1 PLN
znalezione na www.jobs.pl
Pokaż kontakty z pracodawcą
pl jobs
2021-06-02

Z ponad 15-letnim doświadczeniem w oddelegowywaniu wykwalifikowanych pracowników z Europy, Larex jest największą w Holandii firmą zatrudniającą personel techniczny. Larex specjalizuje się w branży technicznej, budowlanej, metalurgicznej i malarskiej.

Pracownik produkcji - Odlewnia żeliwa Numer referencyjny: 2011.01 PL/jobs.pl
Miejsce pracy: Deventer (Nederland) Opis stanowiska:

Praca na stanowisku pracownik produkcji w odlewni żeliwa u naszego zleceniodawcy na wschodzie Holandii. Firma zajmuje się produkcją elementów żeliwnych na potrzeby budownictwa drogowego. Zakres obowiązków obejmuje rożnego rodzaju prace przy odlewach żeliwnych.

Wymagania:

• Gotowość do pracy w nadgodzinach
• Prawo jazdy kategorii B
• Własny samochód (będzie dodatkowym atutem)
• Znajomość języka angielskiego lub holenderskiego

CZEGO OCZEKUJEMY?
• Rzetelności, pracowitości oraz elastycznego nastawienia do pracy.
• Gotowości podjęcia pracy na dłuższy okres czasu.

Oferujemy:

• Wynagrodzenie 400-420 EUR netto tygodniowo na podstawie 40 godzin tygodniowo
• Zwrot kosztów dojazdów (dla kandydatów posiadających własny samochód)
• Tygodniowy system wynagrodzeń
• Zakwaterowanie bez dodatkowych kosztów dla kandydata, pokój jednoosobowy oraz wi-fi
• Możliwość kontaktu w języku polskim
• Długotrwałe projekty
• Warunki pracy zgodne z Układem Zbiorowym Pracy NBBU

Poza wyżej wymienionym wynagrodzeniem oferujemy/gwarantujemy również:
• Ubezpieczenie zdrowotne
• Opłacanie składek emerytalnych
• Środki ochrony osobistej
• Możliwość uzyskania certyfikatu VCA
• W przypadku dojazdów własnym samochodem: 0,19 EUR za kilometr za dojazd z miejsca pracy do miejsca zamieszkania (od pierwszego kilometra)
• Pomoc w uzyskaniu numeru BSN

CV

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Najnowsze ogłoszenia od Larex Personeelsbemiddeling