0

aplikacje

id #1859757 06.04.2021

Specjalista ds. Zakupów Technicznych - rekrutacja online

Pokaż kontakty z pracodawcą
infopraca.pl infopraca.pl
2021-06-02
Opis stanowiska pracy

Międzynarodowa firma działająca w branży Facility Management, posiadająca ugruntowaną pozycję lidera, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Zakupów TechnicznychMiejsce pracy: Warszawa

Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalisty ds. Zakupów Technicznych będzie odpowiedzialna za:

  • Udział w opracowaniu i wdrożeniu strategii zakupowej dla wybranych kategorii z obszaru zakupów direct (kategorie związane z technicznym utrzymaniem obiektów) i indirect;
  • Efektywne kosztowo zarządzanie wybranymi kategoriami zakupowymi;
  • Rozwój relacji z dostawcami i podwykonawcami;
  • Ocenę bieżących warunków współpracy w wybranych kategoriach i aktywną ich optymalizację;
  • Koordynację procesów przetargowo – negocjacyjnych;
  • Współpracę z globalnym działem zakupów oraz udział w międzynarodowych projektach zakupowych;
  • Udział w weryfikacji i aktualizacji procedur zakupowych, zgodnie z Polskim prawodawstwem oraz wymaganiami i standardami Klienta;
  • Ścisłą współpracę z działami: Operacyjnym, Business Development i Finansowym.

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Samodzielność, komunikatywność, odpowiedzialność, umiejętność budowania i utrzymywania trwałych relacji biznesowych;
  • Dobra organizacja czasu i pracy;
  • Doświadczenie w branży Facility Management lub pokrewnej technicznej;
  • Chęć rozwoju w obszarze Zakupów;
  • Dobra znajomość programu Excel;
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki techniczne;
  • Umiejętność pracy w oparciu o procedury korporacyjne;
  • Znajomość rynku dostawców w branży FM (mile widziane);
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Wsparcie ze strony przełożonego, rozwój kompetencji w obszarze zakupów;
  • Dużą samodzielność oraz udział w ciekawych projektach;
  • Możliwość wdrażania i realizacji własnych pomysłów w obszarze zakupowym;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy;
  • Możliwość pracy zdalnej;
  • Jasno zakomunikowane oczekiwania, feedback na bieżąco;
  • Prywatna opieka medyczna finansowana przez pracodawcę;
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach;
  • Dofinansowanie do pakietu sportowo-rekreacyjnego;
  • Pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS.
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Warszawa 15.04.2021
Kierowca - Sprzedawca kat. B i C 1 zł
Polska, Warszawa 14.04.2021
Specjalista w Biurze Zakupów 1 zł
Polska, Lublin 16.04.2021
Ekspert Sprzedaży OZE 1 zł
Kierownik sprzedaży 1 zł
Polska, Piaseczno 15.04.2021