0

aplikacje

id #1859752 06.04.2021

Młodszy Księgowy(a) / Warszawa Ursynów / Dostępność od zaraz

Pokaż kontakty z pracodawcą
infopraca.pl infopraca.pl
2021-06-02
Opis stanowiska pracy li { color: #333338; font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 13px !important; line-height: 16px !important; margin: 0px 0px 0px 20px !important; } h2 { margin-top: auto !important; }

Dla naszego Klienta, firmy działającej dla sektora produkcyjnego poszukuje kandydatów na stanowisko Młodszej księgowej / księgowego.

Osoba trafi do zespołu dla którego Michal Page miał przyjemność prowadzić rekrutacje na stanowisko Zastępcy Głównego Księgowego i raportować bezpośrednio do Finance Managera, który nauczy podstawowych zagadnień księgowych, które wymienione są w zakresie obowiązków.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • księgowanie faktur zakupu, faktur korygujących, rachunków,
  • wystawianie faktur
  • księgowanie wyciągów bankowych w systemie FK Navision
  • uzgadnianie sald z kontrahentami
  • sporządzanie raportów przeterminowanych płatności
  • sporządzanie wezwań do zapłaty i kontakt z dłużnikami
  • nadzór nad kasą gotówkową, sporządzanie i księgowanie raportów kasowych
  • rozliczanie, księgowanie zaliczek z pracownikami, kontrola stanu zaliczek
  • rozliczanie delegacji krajowych/zagranicznych i ich księgowanie
  • ewidencja księgowa i rozliczanie transakcji opłacanych kartami bankowymi
  • weryfikacja poprawności dokumentów księgowych
  • sporządzanie not korygujących
  • analiza i uzgadnianie wybranych kont bilansowych
  • przygotowywanie danych do zamknięć cyklicznych

Profil kandydata

  • Pierwsze doświadczenie zawodowe w obszarze księgowości pół roku lub rok (co najmniej staż/praktyka lub etat)
  • Ukończone studia kierunkowe - finanse/rachunkowość/księgowość/ekonomia.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (minimum B2) praca w międzynarodowej spółce
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office; znajomość programu finansowo-księgowego będzie dodatkowym atutem.
  • Zdolności analityczne, skrupulatność, sumienność.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace i naukę podstaw księgowości
  • Pakiet benefitów
  • Umowa na rok z możliwością przedłużenia
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie