0

aplikacje

id #1859708 06.04.2021

Zespół szkół i placówek oświatowych, Nauczyciel języka polskiego

Pokaż kontakty z pracodawcą
infopraca.pl infopraca.pl
2021-06-02
Opis stanowiska pracy

Dane adresowe:

Typ: Zespół szkół i placówek oświatowych
Rodzaj placówki: niepubliczna
Nazwa szkoły/placówki: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 11 STO
Miejscowość: Warszawa
Ulica: Toruńska
Nr domu: 23
Kod pocztowy: 03-226
Telefon: 0228112416
Email: sekretariat@torunska.edu.pl

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: język polski
Liczba godzin w tygodniu: 9
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Data dodania: 2021-04-01
Termin składania dokumentów: 2021-05-21
Opis oferty pracy:

Dyrektor Społecznej Szkoły Podstawowej nr 11 STO poszukuje nauczyciela języka polskiego z pasją od września 2021/2022.  Mile widziane dodatkowe uprawnienia.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej placówce z 30-letnim stażem w szkolnictwie niepublicznym

  • jednozmianowość

  • dobre warunki zatrudnienia, pensum i dni wolne z Karty Nauczyciela

  • możliwość kontynuacji lub rozpoczęcia awansu zawodowego

  • miłą atmosferę

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe

  • przygotowanie pedagogiczne

  • doświadczenie w pracy z uczniami szkoły podstawowej

Klauzula informacyjna dla kandydatów ubiegających się o stanowisko nauczyciela w naszej szkole znajduje się na stronie: www.torunska.edu.pl

CV proszę kierować na adres: sekretariat@torunska.edu.pl

W CV proszę zawrzeć oświadczenie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie na potrzeby obecnej i przyszłych rekrutacji.

Serdecznie zapraszam do współpracy

Monika Bulik

Dyrektor SSP 11 STO

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie