0

aplikacje

id #1855905 06.04.2021

Monter/Spawacz

1 PLN
znalezione na www.jobs.pl
Pokaż kontakty z pracodawcą
pl jobs
2021-05-29

Miejsce pracy: Niemcy

Numer referencyjny: jobs.pl

Opis stanowiska
  • Wszystkie prace ślusarskie, monterskie i spawalnicze
  • prace konstrukcyjno-spawalnicze
  • spawanie którąś z metod spawanie MIG/MAG/TIG
  • przygotowanie materiału do spawania
  • praca zgodnie z rysunkiem technicznym
  • montaż i spawanie części zgodnie ze specyfikacją oraz zamówieniem

Zatrudnienie od zaraz lub w późniejszym okresie

Wymagania stanowiska
  • Jesteś ślusarzem, spawaczem, monterem, znasz rysunek techniczny, umiesz łączyć elementy stalowe (MIG/MAG), lubisz tą pracę, jesteś sumienny, zaangażowany, gotowy do pracy w zespole, posiadasz prawo jazdy i własny samochód, szukasz nowych wyzwań i chcesz się rozwijać i specjalizować.
  • Znasz język niemiecki lub jesteś gotowy do nauki.
  • Jesteś gotowy pracować więcej niż 8 godzin dziennie (nadgodziny)
  • Ciebie szukamy, złóż aplikacje
Oferujemy
  • Legalną i stałą prace w oparciu o niemiecką umowę o prace z pełnym pakietem socjalnym na czas nieokreślony
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 13,00 - 14,00 Euro brutto/godzina (w zależności od kwalifikacji)
  • Regularne zjazdy do Polski (co 6 tygodni)
  • Zakwaterowanie zapewnione i opłacane przez pracodawcę
  • Możliwość nadgodzin
  • Wsparcie w sprawach urzędowych i finansowych.

Kontakt telefoniczny +49 4743 322 77 57 lub WhatsApp: +49 160 560 45 57

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

MONTER IZOLACJI BUDOWLANYCH 1 zł
Murarz z własnym samochodem 1 zł
ELEKTRYK BUDOWLANY 1 zł
ŚLUSARZ/ SPAWACZ MAG (LUP) 1 zł
Kamieniarz 1 zł
Najnowsze ogłoszenia od FF Metalltechnik GmbH & Co. KG