0

aplikacje

id #1855904 06.04.2021

Mechanik naczep - praca w Holandii

1 PLN
znalezione na www.jobs.pl
Pokaż kontakty z pracodawcą
pl jobs
2021-06-05

Stawka: 14 euro brutto/godzinę
Lokalizacja: Holandia, Venlo

Mechanik naczep - praca w Holandii Miejsce pracy: Venlo (Holandia)
Numer referencyjny: jobs.pl

Zakres obowiązków:

  • Praca przy montażu naczep, a także przy diagnostyce i naprawie układów elektrycznych, mechanicznych i hydraulicznych w pojeździe
  • Transport przyczep na terenie firmy
  • Drobne poprawki spawalnicze
  • Wykonywanie napraw poza zakładem pracy
  • Przestrzeganie procedur bezpieczeństwa i utrzymywanie miejsca pracy w czystości

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy jako mechanik samochodowy - wymagane
  • Prawa jazdy kat. B - wymagane
  • Chęci pracy przy montażu naczep, przy czynnościach związanych z mechaniką pojazdów
  • Chęci do nauki, elastyczności
  • Komunikatywności
  • Znajomości języka angielskiego - mile widziana
  • Mile widziane doświadczenie techniczne oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodów ciężarowych
  • Uprawnienia na wózki widłowe - mile widziane, lecz nieobowiązkowe
  • Umiejętność spawania metodą MIG TIG - mile widziane, lecz nieobowiązkowe

Co oferujemy:

  • stawkę: 14€ brutto/h
  • pracę w miejscowości Venlo w Holandii
  • szkolenie wstępne i wdrożenie w obowiązki
  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie wypłacane w walucie (€)
  • możliwość długotrwałej współpracy i zdobycia nowych doświadczeń w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wsparcie przy organizacji transportu do/z/na terenie kraju wykonywanej pracy
  • zakwaterowanie w kraju wykonywanej pracy
  • wsparcie polskojęzycznego Koordynatora Operacyjnego w kraju wykonywanej pracy
  • możliwość wzięcia udziału w programie poleceń i otrzymania bonusu za polecenie znajomego

Agencja zatrudnienia - numer wpisu 5612

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Najnowsze ogłoszenia od Contrain Poland Sp. z o.o.