0

aplikacje

id #1855890 06.04.2021

Asystent ds. sprzedaży

1 PLN
znalezione na www.jobs.pl
Pokaż kontakty z pracodawcą
pl jobs
2021-06-04

Firma INVADO Sp. z o.o. to producent drzwi wewnętrznych, należący obecnie do grupy Arbonia. Działamy aktywnie na rynku polskim - obecnie jesteśmy jednym z czołowych polskich producentów drzwi. Stolarka drzwiowa to nasza pasja, która pozwala rozwijać się i wyznaczać trendy w branży. Konkurujemy z najlepszymi firmami, stawiając sobie za cel jakość i precyzję, ponadczasowość i nowoczesność.

W związku z inwestycją 'ZAKŁAD PRZYSZŁOŚCI', poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Dzielna k/Ciasnej (pow. Lubliniec) (śląskie)

Numer referencyjny: AS/ds/SPRZ/jobs.pl

ZADANIA
  • Bieżąca telefoniczna obsługa klientów,
  • Fakturowanie sprzedaży, prowadzenie dokumentacji sprzedażowej i magazynowej,
  • Bieżąca pomoc przy wdrażaniu projektów sprzedażowych,
  • Budowanie i utrzymywanie prawidłowych relacji z klientem.
WYMAGANIA
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie B1,
  • Wykształcenie średnie handlowe lub ekonomiczne,
  • Doświadczenie w dziale obsługi klienta minimum 1 rok,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość pakietu Microsoft Office
OFERUJEMY
  • Stabilność zatrudnienia: największy eksporter drzwi wewnętrznych na rynku polskim.
  • Firma z tradycjami i doświadczeniem: od ponad 25 lat na rynku polskim.
  • Międzynarodowe przedsiębiorstwo w Grupie Arbonia AG stawiające na rozwój pracownika w ramach struktur firmy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny,
  • Środowisko pracy doceniające różnorodność,
  • Program rekomendacji pracowników,
  • Praca stacjonarna w siedzibie firmy.
DOŁĄCZ DO NAS

Zainteresowanych kandydatów prosimy o złożenie Podania lub CV osobiście w sekretariacie firmy pod adresem: INVADO Sp. z o.o. Dzielna ul. Leśna 2, 42-793 Ciasna, tel. 34 35 10 540(sekretariat), w godzinach Poniedziałek od 8:00 do 17:00 Wtorek, Środa, Czwartek od 8:00 do 16:00 Piątek od 8:00 do 15:00., lub drogą elektroniczną za pośrednictwem strony internetowej https://www.INVADO.pl/ >KARIERA

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Najnowsze ogłoszenia od Invado