0

aplikacje

id #1855887 05.04.2021

Sortowacz odpadów

1 PLN
znalezione na www.jobs.pl
Pokaż kontakty z pracodawcą
pl jobs
2021-06-05

Opis stanowiska: sortowanie odpadów plastikowych przy taśmie.

Wymagania:

  • odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania,
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy,
  • warunek konieczny: prawo jazdy i własny samochód do dojazdu do miejsca pracy z zakwaterowania (jeśli aplikuje więcej osób jako grupa, wystarczy, że tylko jedna z nich będzie posiadać prawo jazdy i samochód),
  • podstawowa znajomość j. niemieckiego będzie dużym atutem.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem zdrowotnym, rentowym i ubezpieczeniem,
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora, także w weekendy,
  • stabilne, długofalowe zatrudnienie + konkurencyjne wynagrodzenie zawsze terminowo wypłacane,
  • możliwość awansu i rozwoju w ramach struktur firmy,
  • polską gościnność i niemieckie standardy pracy.
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie