0

aplikacje

id #1855873 05.04.2021

KIEROWCA ZAWODOWY C+E (M/K) RUCH KRAJOWY

1 PLN
znalezione na www.jobs.pl
Pokaż kontakty z pracodawcą
pl jobs
2021-06-02

Jeśli czujesz się komfortowo w środowisku firmy rodzinnej, zapraszamy Cię do naszego zespołu.

Wesprzemy Cię przy zakwaterowaniu i wszystkich procedurach administracyjnych!

Miejsce pracy: Zellingen (Niemcy)

Numer referencyjny: jobs.pl

Twoje zadania:
  • Oszczędna i ekonomiczna jazda
  • Doświadczenie w sprawnej organizacji pracy, planowanie trasy zgodnie z przepisami dotyczącymi czasu jazdy i odpoczynku
  • Praca na samochodach z silnikami EURO 6 marki DAF lub Daimler Benz
  • Praca jedynie na terenie Niemiec (trasy od krótkich do średnich).
  • Gwarantujemy cotygodniowy powrót do serwisu z pełnym odpoczynkiem

Twój profil i nasze wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe
  • Pasja i zaangażowanie do wykonywanego zawodu
  • Zainteresowanie stałym zatrudnieniem bezpośrednio u pracodawcy (bez pośrednika)
  • Prawo jazdy klasy CE
  • Kod kwalifikacji kierowcy 95
  • Karta kierowcy
  • Komunikacyjna znajomość języka niemieckiego, w razie potrzeby wspieramy pracowników w kwestiach tłumaczeń
  Oferujemy:
  • wynagrodzenie uzależnione od wyników w oparciu o stawki godzinowe, wydatki i premie.
  • Zdrowe środowisko pracy i dobra współpraca nawet w stresującej sytuacji to dla nas norma
  • Pracujemy razem, razem się śmiejemy i wspólnie rozwiązujemy wiele problemów.

Zainteresowane osoby prosimy  o wcześniejszy kontakt telefoniczny do pani Claudii Kleider pod nr telefonu:

+ 49 09364-81396-0 i umówienie rozmowy kwalifikacyjnej

Zabierz ze sobą dokumenty lub wyślij zgłoszenie e-mailem na adres: claudia.kleider@kleider-spedition.de

H.Kleider GmbH
Sonnenstraße 51
97225 Zellingen

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Najnowsze ogłoszenia od H. Kleider GmbH