0

aplikacje

id #1855869 05.04.2021

Malarz - Malarnia Proszkowa

1 PLN
znalezione na www.jobs.pl
Pokaż kontakty z pracodawcą
pl jobs
2021-06-02

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Region: Gdańsk (Czaple k Gdańska) (pomorskie)

Numer referencyjny: jobs.pl

  Główne zadania:
  • malowanie detali o zróżnicowanej geometrii,
  • realizacja procesu w oparciu o aplikację ręczną i automatyczną,
  • spełnianie norm jakościowych,
  • realizacja norm ilościowych,
  • współpraca z pozostałymi zespołami produkcyjnymi Organizacji,
  • podjęcie odpowiedzialności za proces wytwórczy.
Wymagania:

  • doświadczenie w  malowaniu proszkowym -  min. 1 rok,
  • umiejętność  obsługi urządzeń do malowania proszkowego,
  • zdolności manualne,
  • dokładność,
  • poczucia estetyki,
  • dynamizm i samodzielność w działaniu.

Oferujemy:
  • pracę w innowacyjnej i stabilnej organizacji o płaskiej strukturze (ponad 25 lat na rynkach ponad 40 krajów świata),
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
  • możliwość przystąpienia do programu Multisport/ OK System,
  • możliwości wyboru ubezpieczenia grupowego,
  • prywatną opiekę medyczną.

Jeśli nie spełniasz wyżej wymienionych oczekiwań, a czujesz, że masz w sobie potencjał, który mógłby nas wzbogacić, jesteś innowacyjny, energiczny i cenisz wartości wolnorynkowe - prześlij do nas swoje CV.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres za pomocą APLIKUJ TERAZ

lub kontakt telefoniczny:

+48 691 766 554

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Najnowsze ogłoszenia od TERMA Sp. z o.o.