0

aplikacje

id #1855809 06.04.2021

Starszy Inżynier ds Aerodynamiki

Pokaż kontakty z pracodawcą
infopraca.pl infopraca.pl
2021-05-29
Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta zlokalizowanego w województwie podkarpackim rekrutujemy na stanowisko

Inżynier ds aerodynamiki .

Zadania:

•         Przygotowywanie modeli komponentów silników lotniczych do analiz numerycznych (CFD),

•          Wykonywanie numerycznych analiz przepływu w komponentach silników lotniczych,

•          Praca w zespole inżynierów nad optymalizacją i rozwojem komponentów silników lotniczych,

•          Opracowywanie i analiza wyników obliczeń oraz sporządzanie dokumentacji,

•          Prezentowanie wyników,

•          Wspieranie badań eksperymentalnych analizami numerycznymi,

•          Praca nad rozwojem metod, narzędzi i procesów wykorzystywanych do analiz aerodynamicznych.

Wymagania:

•         Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku mechanika i budowa maszyn, energetyka, lotnictwo lub pokrewnym,

•         Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku lub stopień naukowy doktora w powiązanej tematyce

•         Znajomość zagadnień z zakresu aerodynamiki maszyn przepływowych,

•         Znajomość zagadnień z zakresu obliczeniowej mechaniki płynów (CFD),

•         Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

•         Mile widziana umiejętność programowania (Python),

•         Mile widziana umiejętność modelowania CAD (Unigraphics),

•         Mile widziana umiejętność pracy w środowisku Unix,

•         Umiejętność logicznego myślenia oraz wysokie zdolności analityczne,

•          Umiejętność pracy w zespole.

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Kielce 04.04.2021
INŻYNIER SPRZEDAŻY 1 zł
Polska, Rzeszów 31.03.2021
Inżynier Sprzedaży - rekrutacja online 1 zł
Polska, Opole 24.03.2021
Inżynier Mechanik 1 zł
Polska, Wrocław 23.03.2021
Inżynier procesu (branża automotive) 1 zł
Polska, Włocławek 07.04.2021
INŻYNIER BUDOWY R127/0240-127/21 1 zł