0

aplikacje

id #1855792 06.04.2021

Operator Maszyn CNC (starszy specjalista)

Pokaż kontakty z pracodawcą
infopraca.pl infopraca.pl
2021-06-04
Opis stanowiska pracy
  • Kopernik to zespół ludzi o zróżnicowanych pasjach i zainteresowaniach, otwartych, ciekawych świata i gotowych na niekonwencjonalne wyzwania. Dołącz do nas!

    Twoje zadania:

    • dbanie o utrzymanie w pełnej sprawności ruchowej i technicznej wszystkich eksponatów edukacyjnych;
    • naprawa, produkcja, montaż eksponatów i rozwiązywanie problemów technicznych;
    • zapewnienie prawidłowej, terminowej realizacji zadań działu;
    • współpraca i wsparcie służb serwisowych w diagnostyce oraz rozwiązywaniu problemów technicznych.

    Czego od Ciebie oczekujemy:

    • wykształcenia min. zawodowego (preferowane kierunki: mechanika, elektrotechnika);
    • min. 3 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
    • znajomości rysunku technicznego i metrologii warsztatowej;
    • ogólnej wiedzy z zakresu mechaniki i budowy maszyn;
    • doświadczenia w produkcji jednostkowej i prototypowej;
    • umiejętności obsługi maszyn do obróbki skrawaniem - tokarki/frezarki konwencjonalnej;
    • minimum roku doświadczenia w obsłudze maszyn sterowanych numerycznie CNC;
    • dbałości o wysoką jakość wykonywanych prac;
    • wszechstronności technicznej.

      Oraz:
    • gotowości do podjęcia pracy w systemie zmianowym;
    • dobrej organizacji pracy;
    • umiejętności pracy w zespole;
    • znajomości języka angielskiego (dodatkowy atut).
    • Proszę, napisz wiadomość.
    • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
    • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
    • lub Odwołanie
    Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

    Podobne pozycje

    Polska, Brzeg 16.04.2021
    Operator linii produkcyjnej 1 zł
    Polska, Opole 15.04.2021
    POMOCNIK OPERATORA LINII PRODUKCYJNEJ 1 zł
    Polska, Żyrardów 16.04.2021
    Operator/ka maszyn – Pakowacz/ka 1 zł
    Polska, Mielec 15.04.2021
    OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ 1 zł
    Polska, Olsztyn 16.04.2021
    Technolog utrzymania ruchu/Automatyk 1 zł