0

aplikacje

id #1855752 05.04.2021

DevOps Engineer

Pokaż kontakty z pracodawcą
infopraca.pl infopraca.pl
2021-06-02
Opis stanowiska pracy 9-16-61428

Dla naszego Klienta, globalnego lidera w przetwarzaniu danych, produkującego innowacyjne rozwiązania i produkty dla rynków Europejskich, Amerykańskich i Azjatyckich poszukujemy DevOps Engineera.

Rola: DevOps Engineer
Lokalizacja: Łódź, obecnie 100% zdalnie

Jako DevOps Engineer swoją wiedzą i doświadczeniem będziesz wspierać różne zespoły w rozwoju wielu fascynujących projektów. Każde z narzędzi tworzonych przez firmę, stanowi rewolucję w codziennej pracy wielu różnorodnych branż od budownictwa po służby mundurowe i organizacje badawcze.

Do twoich zadań należeć będzie:
- Projektowanie procesów i dobór odpowiednich narzędzi
- Rozwiązywanie kompleksowych problemów technicznych i komunikowanie rozwiązań
- Tworzenie i utrzymanie systemu CI/CD wraz z innymi zespołami IT
- Ciągłe doskonalenie jakości, skalowalności i wyników w testach oraz fazy budowania i deploymentu
- Automatyzacja różnorodnych miar jakości oprogramowania
- Statyczna i dynamiczna analiza kodu
- Bliska współpraca z międzynarodowymi zespołami deweloperskimi
- Budowanie, testowanie, utrzymanie i dokumentacja w obrębie infrastruktury
- Zapewniane wsparcia przy pilnych potrzebach analitycznych

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe w dziedzinie Informatyki lub powiązanych dyscyplin
- Minimum 3 lata doświadczenia jako DevOps
- Doświadczenie z systemami Linux, Windows i systemach Mac
- Doskonała znajomość Python oraz C++ lub C#
- Praktyczne doświadczenie z narzędziami takimi jak Docker, Ansible, Kubernetes
- Dobre zdolności komunikacyjne, otwartość i determinacja
- Doświadczenie w pracy z metodologią Scrum/Agile będzie mile widziane

Korzyści:
- Niepowtarzalna możliwość rozwoju przy projektach docenianych na całym świecie
- Praca w międzynarodowym środowisku
- Prywatna opieka medyczna,
- Karta multisport,
- Ubezpieczenie na życie

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Gdańsk 17.04.2021
Customer Service and Administration Specialist 1 zł
Polska, Wrocław 17.04.2021
Administrator ds. księgowości AR z j.niemieckim 1 zł
Polska, Warszawa 17.04.2021
HR Data Reporting Analyst 1 zł
Polska, Kraków 17.04.2021
English Translator 1 zł