0

aplikacje

id #1855748 05.04.2021

Kierownik Planowania Produkcji

Pokaż kontakty z pracodawcą
infopraca.pl infopraca.pl
2021-06-02
Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem planowania w zakresie realizacji bieżących zadań
  • Odpowiedzialność za planowanie produkcji dla zakładu;
  • Standaryzacja w obszarze planowania produkcji oraz zarządzania przepływem materiałowym w zakładzie;
  • Odpowiedzialność za ciągłe doskonalenie zespołu
  • Inicjowanie i monitorowanie działań zmierzających do usprawnienia i optymalizacji przepływu materiałowego zgodnie z zasadami Lean Manufacturing;
  • Wyznaczanie celów i kontrola wyników w poszczególnych obszarach
  • Monitorowanie wyników finansowych działu i kontrola kosztów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w obszarze planowania produkcji.
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego.
  • Wiedza z zakresu narzędzi Lean Manufacturing.
  • Umiejętność zarządzania czasem i ustalania priorytetów.
  • Znajomość systemu SAP.
  • Dokładność i sumienność.
  • Entuzjazm i konsekwencja w realizacji celów.
  • Umiejętności analityczne.

Nasz Klient oferuje:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia na Umowę o Pracę
  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej będącej liderem swojej branży
  • Duże możliwości rozwoju wewnątrz organizacji
  • Bogaty pakiet dodatków pozapłacowych
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Operator produkcji 1 zł
Polska, Katowice 16.04.2021
Specjalista ds. Poligrafii 1 zł
Polska, Warszawa 16.04.2021
Specjalista ds. Ewidencji Papierów Wartościowych 1 zł
Polska, Kraków 17.04.2021
Investment Compliance Specialist/Senior with German 1 zł