0

aplikacje

id #1852430 04.04.2021

Operator CNC + programowanie (Mazak)

1 PLN
znalezione na www.jobs.pl
Pokaż kontakty z pracodawcą
pl jobs
2021-05-29

Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą.
Oferujemy pracę na terenie krajów Unii Europejskiej w wielu branżach m.in.: produkcyjnej, logistycznej, budowlanej i technicznej.
Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz.
Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380.

Location: Kotka (Finlandia)

Reference number: jobs.pl

Employment form: Pełny etat, Praca czasowa, Kontrakt

Required education: zawodowe

Opis stanowiska:
  • Obsługa i programowanie centr obróbczych Mazak
  • Obsługa i programowanie frezarki Zayer o największym zakresie ruchu (X = 8200, Y = 2000 i Z = 1500), wyposażone w obrotową głowicę obróbkową (z rozkładem 0,001 stopnia) oraz stół obrotowy.
Wymagania:
  • Aktualne cv w j. angielskim
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w programowaniu i obsłudze centrów obróbczych oraz frezarek CNC (Mazak)
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Chęć wyjazdu na kontrakt długoterminowy
  • Środki finansowe na przejazd do Finlandii oraz wyżywienie na 2 tygodnie ( po okresie próbnym jednorazowy zwrot kosztów przejazdu do 150,00€ - zwrot na podstawie przedstawionych rachunków/ biletów )

Uwaga : czas oczekiwania na decyzję pracodawcy 2-3 tygodnie

Oferujemy:
  • Wynagrodzenie 16 Euro brutto/ h + 6,3% dodatku
  • Pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Finlandii
  • Po przepracowaniu okresu próbnego ( 6 m-cy ) zwrot kosztów podróży do 150,00€ ( zwrot jednorazowy na podstawie przedstawionych rachunków / biletów )
  • Kontrakt na minimum 6 m-cy ( na warunkach fińskich )
  • Ubezpieczenie wypadkowe zapewnione przez pracodawcę
  • Wynagrodzenie wypłacane 2 razy w miesiącu ( co 2 tygodnie )
  • Zakwaterowanie ( pokoje 1 osobowe, koszt 100,00€ / 2 tygodnie )
  • Dojazd do pracy samochodem służbowym, koszt wynajmu samochodu 30,00-50,00€ / m-c + benzyna

Uwaga : czas oczekiwania na decyzję pracodawcy 1-2 tygodnie

Start pracy - Marzec 2021

Zapraszamy do kontaktu:
Tel: +48 32 440 14 74 (poniedziałek - piątek, 8.00 - 16.00)

Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)'.

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Operator combitruck 1 zł
Operator koparki 1 zł
OPERATOR PRASY KRAWĘDZIOWEJ 1 zł
Operator krawędziarki CNC 1 zł
Najnowsze ogłoszenia od Work4You Global Sp. z o.o.