0

aplikacje

id #1852419 03.04.2021

Księgowa/y ze znajomością j. niemieckiego

Pokaż kontakty z pracodawcą
infopraca.pl infopraca.pl
2021-06-02
Opis stanowiska pracy 4-7-61046

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy i ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy kandydatów na stanowisko Księgowy/a ze znajomością języka niemieckiego (dział zobowiązań).

Do Twoich obowiązków będzie należało m.in:
- Rozpatrywanie i analiza zapytań rachunkowo-finansowych według procedur i standardów firmy
- Weryfikacja, kontrola i księgowanie dokumentów finansowych
- Wprowadzanie danych finansowych do SAP systemu
- Sporządzanie raportów i udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych
- Terminowe i prawidłowe wykonywanie płatności i rozliczeń
- Stały kontakt z innymi oddziałami i klientem zagranicznym

Wymagania:
- Posiadasz wykształcenie wyższe (licencjat lub magister, preferowane finanse i rachunkowość)
- Masz min. roczne doświadczenie w dziale rachunkowo-finansowym
- Znasz język niemiecki na poziomie bardzo dobrym - warunek konieczny oraz język angielski na poziomie min. komunikatywnym
- Posiadasz bardzo dobrą znajomość programu MS Office (w szczególności Excel)
- Jesteś osobą bardzo komunikatywną i dobrze zorganizowaną
- Mile widziane doświadczenie w firmie międzynarodowej bądź w Shared Service Center
-Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem

Korzyści:
- Umowa o pracę
- Możliwość wzięcia udziału w procesie migracji
- Praca w międzynarodowym środowisku;
- Atrakcyjne zarobki
- Dodatkowe benefity w postaci karty multisport, prywatnej opieki medycznej, kursy językowe

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Kielce 14.04.2021
GŁÓWNA KSIĘGOWA 1 zł
Polska, Białystok 12.04.2021
główny księgowy 1 zł
Polska, Szczecin 15.04.2021
KSIĘGOWY 1 zł
Polska, Warszawa 16.04.2021
Samodzielny księgowy 1 zł