0

aplikacje

id #1852393 03.04.2021

ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY - 14 € BRUTTO/GODZINA + OPŁACONE ZAKWATEROWANIE

Pokaż kontakty z pracodawcą
infopraca.pl infopraca.pl
2021-06-02
Opis stanowiska pracy ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Konserwacja istniejącej instalacji elektrycznej
  • Instalowanie maszyn i urządzeń elektrycznych z zapewnieniem właściwych warunków eksploatacji
  • Montowanie, demontowanie elektrycznych urządzeń technicznych stanowiących wyposażenie zakładu pracy
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie kierunkowe o profilu elektrycznym (warunek konieczny)
  • Minimum 3-letnie doświadczenie udokumentowane w zawodzie elektryka (warunek konieczny)
  • Aktualne uprawnienia SEP (warunek konieczny)
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • KOMUNIKATYWNA znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd (warunek konieczny)

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (14 euro brutto/godzina)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie OPŁACONE przez pracodawcę
  • Pomoc w przygotowaniu oraz tłumaczeniu dokumentów
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Niemcy, Wadern 06.04.2021
Monter okien (Niemcy) 1 zł
Niemcy, Berlin 31.03.2021
Spawacz rur 1 zł
Niemcy, Nauen 15.04.2021
MALARZ / LAKIERNIK 1 zł
Niemcy, Halberstadt 17.04.2021
Spawacz Gazowy z lub bez znajomości j.niemieckiego 1 zł
Niemcy, Bocholt 30.03.2021