0

aplikacje

id #1852353 03.04.2021

Kierownik działu Ppoż

Pokaż kontakty z pracodawcą
infopraca.pl infopraca.pl
2021-06-02
Opis stanowiska pracy Zakres obowiązków:
  • Weryfikacja warunków bezpieczeństwa i rozpoczęcie działań korygujących i zapobiegawczych
  • Wdrażanie, rozwijanie oraz standaryzacja procesów BHP, proponowanie nowych rozwiązań
  • Budowanie i rozwijanie świadomości dot. bezpieczeństwa wśród pracowników
  • Przeprowadzanie cyklicznych kontroli bezpieczeństwa i warunków pracy;
  • Prowadzenie analiz i ocen ryzyka na stanowiskach pracy i ich aktualizacja
  • Organizacja, przygotowywanie , prowadzenie, polityka szkoleń BHP
  • Prowadzenie dokumentacji i sporządzanie raportów dla potrzeb Zarządu
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy i/lub studia podyplomowe kierunkowe
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym w obszarze BHP w firmie produkcyjnej,
  • aktualne uprawnienia na stanowisku Inspektora ds. p/poż.
  • uprawnienia audytora wewnętrznego BHP ISO 14001
  • znajomość procedur uzyskiwania decyzji środowiskowych
  • Znajomość nowoczesnych technik i metod podnoszenia poziomu bezpieczeństwa i higieny pracy;
  • Umiejętność budowania świadomości bezpieczeństwa wśród wszystkich pracowników w organizacji,
  • Umiejętność zastosowania narzędzi Safety z metodologii LEAN
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
Oferujemy:
  • Opiekę medyczną, karta multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Program emerytalny
  • Pakiet relokacyjny
  • dofinansowanie nauki języków obcych oraz szkoleń i kursów

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Lubliniec 16.04.2021
inspektor 1 zł
Polska, Piaseczno 16.04.2021
Specjalista ds. Systemów Magazynowych 1 zł
Polska, Poznań 16.04.2021
Młodszy specjalista ds. analiz 1 zł
Polska, Radom 16.04.2021