0

aplikacje

id #1852347 03.04.2021

Specjalista ds. Kadr i Płac

Pokaż kontakty z pracodawcą
infopraca.pl infopraca.pl
2021-06-02
Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta - międzynarodowej organizacji, z siedzibą na Mokotowie - poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko:

Główne zadania:
  • Kadrowo-płacowa obsługa pracowników
  • Przygotowywanie i weryfikacja danych płacowych (współpraca z firmą zewnętrzną)
  • Bieżące doradztwo w sprawach pracowniczych - w zakresie polskiego kodeksu pracy i regulaminu pracy; wsparcie managerów i pracowników
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy i ubezpieczeń
  • Administrowanie benefitami pozapłacowymi
  • Przygotowywanie danych na potrzeby raportów i analiz
  • Udział w tworzeniu i utrzymywaniu firmowych programów świadczeń
  • Ścisła współpraca z zespołem HR oraz finansowym

Najważniejsze wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w środowisku międzynarodowym
  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego (min. B1/B2)
  • Znajomość polskiego kodeksu pracy
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość MS Excel
  • Doświadczenie pracy z Workday lub innymi systemami HRIS mile widziane
  • Zorientowanie na szczegóły, dokładność

Otrzymujesz:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony
  • Konkurencyjne wynagrodzenie - adekwatne do doświadczenia
  • Międzynarodowe środowisko pracy i możliwość bycia częścią zgranego zespołu
  • Szansę na rozwój w dynamicznej organizacji, nastawionej na usprawnienia procesów
  • Szeroki wachlarz benefitów: karta sportowa, prywatna opieka medyczna i stomatologiczna, ubezpieczenie na życie, karta lunchowa, zniżki pracownicze, eventy oraz pakiet szkoleń
  • Elastyczne godziny pracy
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie