0

aplikacje

id #1834360 23.03.2021

PRACOWNIK MAGAZYNU I DYSTRYBUCJI SPRZĘTU ELEKTRONICZNEGO

Pokaż kontakty z pracodawcą
infopraca.pl infopraca.pl
2021-06-05
Opis stanowiska pracy

Praca długoterminowa.
Wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Wymagane posiadanie zaświadczenia o niekaralności lub dowodu wystąpienia o jego wydanie (osobiście lub przez internet).
Brak stawki wiekowej.

Test na Covid-19 na koszt pracodawcy na miejscu, przed podjęciem pracy.

Uśredniona stawka początkowa:
- 11,28€/h brutto w przypadku pracy na zmianę poranną i wieczorną (10,38 €/h brutto stawka podstawowa + 8,75 % stałego dodatku zmianowego).

po okresie szkolenia:
- 11,54€/h brutto -zmiana poranna i nocna (podstawa + 11,25%).
- 11,80€/h brutto - 3 zmiany (podstawa + 13,75%).

Oferta skierowana także do par i grup kandydatów.

W Cosmoworker wierzymy, że każdy powinien móc zarabiać najlepiej w stosunku do swoich umiejętności, w kraju lub za granicą. Od 2006 roku zajmujemy się pozyskiwaniem najlepiej płatnych ofert od pracodawców w różnych krajach Europy.
Jeśli szukasz lepiej płatnej pracy to mamy coś dla Ciebie.
Nie zajmujemy się wszystkimi ofertami pracy.
Przedstawiamy kandydatom tylko te sprawdzone i atrakcyjne dla Nich.
Poniżej przedstawiamy jedną z aktualnych ofert pracy.

SZCZEGÓŁY OFERTY:

Opis stanowiska:

  • różne zakresy prac w zależności od stanowiska,
  • prace długotrwała,
  • praca w systemie 2-zmianowym lub dla chętnych 3-zmianowym,
  • stanowiska pracy dobieramy wspólnie z kandydatami, według ich preferencji i możliwości, spośród następujących stanowisk pracy:

    • kompletowanie zamówień,
    • pomocnik kierowcy wózka widłowego lub wózka ept,
    • rozładunek kontenerów w hali magazynowej,
    • pakowanie,
    • kontrola jakości,
    • załadunek.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • posiadanie zaświadczenia o niekaralności lub dowodu wystąpienia o jego wydanie (osobiście lub przez internet),
  • dobra sprawność fizyczna,
  • mile widziane posiadane prawo jazdy kategorii B,
  • dyspozycyjność do pracy na minimum 3-miesiące,
  • mile widziani także kandydaci z własnym zakwaterowaniem.

Oferujemy:

  • uśrednioną stawkę początkowa 11,28€/h brutto (10,38 €/h brutto stawka podstawowa + 8,75 % stałego dodatku zmianowego),
  • legalną pracę, zgodną z niderlandzkim Układem Zbiorowym Pracy (CAO),
  • zorganizowanie zakwaterowania, ubezpieczenia i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
  • darmowy transport do pracy z miejsca zakwaterowania,
  • opiekę koordynatorów,
  • gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu,
  • koszt zakwaterowania: 96,00 € za tydzień,
  • koszt ubezpieczenia: 25,84 € za tydzień,
  • dla chętnych pomoc w organizacji indywidualnego zakwaterowania w pobliżu miejsca pracy.

NIE PRZESYŁAJ SWOJEGO CV MAILEM, DBAJ O BEZPIECZEŃSTWO SWOICH DANYCH.
APLIKUJ POPRZEZ FORMULARZ NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tej lub innych ofertach?
Zadzwoń, odpowiemy na Twoje pytania i powiemy jak aplikować.

0048 61 250-4-250
0031 47 578-8-114 z z Holandii (koszt połączenia lokalnego)
0032 28 087-3-30 z Belgii (koszt połączenia lokalnego)
00420 51 781-0-280 z Czech (koszt połączenia lokalnego)

Nasze telefony czynne od poniedziałku do piątku, w godzinach  9:00 - 17:00.