0

aplikacje

id #1734011 09.06.2021

Asystent ds. wprowadzania danych technicznych z językiem angielskim

Opis stanowiska pracy 9-10-60484

Dla naszego międzynarodowego klienta z siedzibą w Łodzi, dystrybutora urządzeń i produktów technicznych,
w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. wprowadzania specyfikacji technicznych.

Zakres zadań:
-Kompletowanie i weryfikowanie informacji o produktach z wybranej kategorii produktów (sanitarnych, grzewczych, elektrycznych, HVAC);
-Przygotowywanie technicznych opisów oferowanych produktów;
-Aktualizowanie bazy danych;
-Analizowanie produktów powszechnie dostępnych na rynku oraz produktów dopiero wprowadzanych;
-Towrzenie raportów i analiz na potrzeby innych działów;
-Współpraca z zagranicznymi jednostkami firmy.

Kategorie produktów do wyboru: ochrona środowiska, elektronika, energetyka, elektryka, telekomunikacja, bezpieczeństwo (oraz inne).

Wymagania:
- wykształcenie wyższe (preferowane techniczne);
- znajomość specyfikacji technicznych produktów z wybranej kategorii;
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2);
- bardzo dobra znajomość programu MS Excel;
- preferowanie pracy w biurze (nie jest to stanowisko handlowca).

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Korzyści:
- stabilne zatrudnienie (w oparciu o umowę o pracę);
- pakiet benefitów pozapłacowych;
- możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji w strukturach firmy;
- podniesienie znajomości języka angielskiego i wzbogacenie zasobu słownictwa o terminologię techniczną;
- przyjazna atmosfera pracy.

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

asystent 1 zł
Polska, Warszawa 19.06.2021
Asystent w Dziale Finansów (Accounts Payable) 1 zł
Polska, Katowice 15.06.2021
Analityk Biznesowy - nowe SSC 1 zł
Polska, Tarnobrzeg 15.06.2021
ASYSTENT PROJEKTANTA 1 zł